Instruktoři

Marek Pernglau

VINJÁSA JÓGA, JIN JÓGA

Celý život zkoumám tělo a jeho možnosti. Skrze různorodost sportů, přes posilování s činkama a cvičení s vlastní vahou jsem získal širokou škálu zkušeností, které využívám ve své praxi.Vystudoval jsem Sportovní gymnázium a obor Tělesné výchovy a sportu na pedagogické fakultě. 

Věnuji se jak osobním, tak skupinovým lekcím. Jsem fitness trenérem, jóga instruktorem a také masérem. 

Jsem tu pro všechny, kteří chtějí rozvíjet své tělo, zklidnit svou mysl a rozzářit svou duši. 

Monika Šetlíková

Monika Rejda

Adéla Pavlíková

Lidmila Sazimová

Silva Jarošová

instruktor

Mám ráda pohyb v jakékoli formě, tanec, lyžování, in-line, v poslední době dokonce i běh. Jsem živel, tak upřednostňuji pohyb rychlejší a taky proto, že moc ráda jím, a to i sladké jsou mé formy cvičení hlavně spalovací, ale i tvarovací? Instruktor pro HEAT level I, II, III, BODYSTYLING, GTS Nebojte se a přijďte si dát se mnou do těla, těším se na vás moc!

Lída Ukropcová

instruktor

Alice Kastnerová

instruktor

"Sport mne provází celý život a je pro mně přirozeným způsobem relaxace. Svou neposednou povahu vyrovnávám jógovou praxí,  která ve mně vyvolává vnitřní klid a já si jí zamilovala."

 

Instruktor powerjógy a hathajógy 2020, Power Yoga Akademie

Karolína Steinbachová

instruktor

Sport a pohyb vseobecne je mou prirozenou soucasti jiz od detstvi. Pres 10 let zavodniho plavani jsem skoncila u fitness. Miluju kardio trenink v kombinaci s posilovanim, a kdyz k tomu pridam jeste ladnost baletniho pohybu, tak odchazim z hodiny nabita a posilena zenskou energii. To presne zazijete na mych hodinach pilates barre! Tesim se na Vas :)Co nabízím: Poradenství v oblasti fitness a zdravého životního stylu. Vzdělání: Trenér h.e.a.t. program stupně 1 a 2, Instruktor fitness Ronnie, Pilates instruktor

Bronislava Játiová

instruktor

Instruktor fitness - Fitness Institut Tonus, Instruktor pohybové metody Pilates Level I. + II., úroveň MAT I. - III. a Rom Fletcher Towelwork - Pilates Academy Sabongui. Od roku 2013 vedu osobní fitness tréninky, Od roku 2015 vedu navíc skupinové a individuální lekce věnované pohybové metodě Pilates, Od roku 2015 se tedy mé tréninky zaměřují více na zdravotní cvičení, posilování středu těla, posilování s vlastní vahou a flexibilitu. Prioritou je pro mě zdraví, funkčnost těla, přirozenost a jemnost. Poskytuji také výživové poradenství v rámci tréninků s klientem, kde nedoporučuji diety, ale snažím se naučit zdravému, přirozenému životnímu stylu.

Jitka Hanzlíčková

instruktor

Irina Dostalíková

instruktor

Jana Škopková

instruktor

Bc. Jana Škopková DiS. Instruktorka dětských pohybových aktivit, kreativního tvoření a skupinových lekcí pro dospělé.

Certifikáty a diplomy: Instruktor kondičního posilování, Diplom za absolvování kurzu Cvičení s dětmi

Kde se spolu s Vámi a Vašimi dětmi uvidíme: na lekcích TRX a Family Workout a Kids Workout

Těším se také na Vaše děti na dopoledním kroužku Tvořivých ručiček v dětském koutku.

Martin Sejk

instruktor

Lenka Bělohlavová

instruktor

Hatha jóga flow 

Chceš pocítit blahodárné účinky jógy na vlastní kůži, přidej se k nám. Pranajáma, asány, meditace, relaxace.

Praxe jógy podle ročních období.

Karolína Lukešová

instruktor

Již od dětství se věnuji sportu, a proto i když je moje vzdělání jiného zaměření, jsem se rozhodla pro práci, která mě denně naplňuje a neuvěřitelně baví. Nyní se věnuji skupinovému cvičení, józe a individuálním tréninkům ve fitness.

Licence a vzdělání: Kurz Fitness instruktor, Bosu complete workout system, Cross Circuit, Instruktor jógy 

Adéla Beranová

instruktor